Hakkımızda
ŞENSES BİLİŞİM, 1990 senesinden bu yana telekomünikasyon sektöründe hizmet veren bir aile şirketidir. Halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Okyay Ünver tarafından kurulan ŞENSES BİLİŞİM, kuruluşunun ilk senelerinde Beyoğlu’nda ilk ofisinde İstanbul çapında hizmet vermeye başlamıştır.

Okyay Ünver, 1980 yılında öncelikle mekanik santraller, şef sekreterler ve piyano tipi fişli santrallerin imalatlarında görev almış, daha sonra ise bu sistemlerin kurulmasında ve sahadaki teknik desteğin sağlanmasında tüm Türkiye çapında hizmet vermiştir. Ayrıca günümüzde bu alanda hizmet vermekte olan birçok kişiyi eğitmiş ve piyasaya kazandırılmasına sebep olmuştur.

1994 - 2000 seneleri arasında İstanbul Ticaret Odası’nda telekomünikasyon hizmetleri ilgili BİLİRKİŞİ olarak görev yapmış ve görevini başarıyla tamamlamıştır. İletişim Birimleri alanında, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli olarak takip eden ŞENSES BİLİŞİM, bunları müşterilerinin gereksinimlerine en uygun fiyat ve performans oranları ile uyarlamaktadır. Bu inovasyon desteği ile ŞENSES BİLİŞİM, iş ortamlarında verimliliği en üst seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren hizmetleri ile de farklılaşmaktadır. Müşterisini dinleyen, ihtiyacını anlayan ve talebine en uygun sistemin kurulumunu sağlayan firmamız, bu empati özelliği ile rakiplerinden farklı olarak sadece tedarikçiniz değil, çözüm ortağınız olarak uzun süreli işbirlikleri hedeflemektedir. ÜRÜN SORUMLULUĞU direktifleri çerçevesinde firmamız, sunduğu her türlü ürün ve hizmetin garanti süreleri boyunca arkasında olup, satış ve sistem kurulumu sonrasında da her zaman yanınızdadır.

ŞENSES BİLİŞİM gün geçtikçe portföyüne yeni ürün ve sistemler katmaktadır. Bu çerçevede günümüzde hizmet kapsamını Pbx Grubu, IP Tabanlı Projeler, Call-Center Yazılımları ve Güvenlik Sistemleri alanlarında genişletmiş ve bu konudaki deneyim ve birikimini müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Her türlü network ve güvenlik kamera ihtiyaçlarınızla ilgili sorunuzu cevaplandırabilmek için hazır olduğumuzu belirtir, iyi çalışmalar dileriz.

Daha fazla bilgi ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.